album_fotograficzny

logo ksero madar


Początki naszej firmy sięgają 2004 roku. Gdy zaczynaliśmy, był jeden lokal, który wymagał remontu. Start nie był łatwy, ale dzięki naszej determinacji, powoli zaznaczaliśmy swoja obecność na mapie Szczecina.

Naszą podstawową usługą od początku było ksero i druk cyfrowy. Po tych kilkunastu latach można nam w tej kwestii zaufać, na temat kserowania wiemy już chyba wszystko. Wraz z upływem czasu gama proponowanych przez nas usług wyraźnie się poszerzyła. Wprowadziliśmy szereg papierów o różnej gramaturze, druk fotograficzny, oraz rozszerzyliśmy druk offsetowy. Jednocześnie zwiększyliśmy przestrzeń roboczą, a wraz z nią wprowadziliśmy asortyment artykułów biurowych. Większa powierzchnia robocza pozwala na zastosowanie profesjonalnego sprzętu, który wyznaczył pewne standardy w naszej firmie. Plotery drukujące (HP, EPSON) w tym druk Lateksowy, plotery tnące (naklejki, folia FLEX na koszulki), gilotyny o zastosowaniu profesjonalnym.

„Stawiamy na jakość, nie na ilość”. Doświadczenie zbierane latami i stabilny, wieloletni zespół pozwolił rozwinąć się firmie. Dzisiaj drukowanie pracy dyplomowej czy kserokopia dokumentacji projektowej odbywa się sprawnie, szybko i z zachowaniem wysokiej jakości. Wyróżniamy się podejściem do klienta. Fachowość oraz terminowość to atrybuty na które stawiamy.

Opierając się na potwierdzonych opiniach, zachęcamy do realizacji zleceń w naszej firmie. Staramy się, żeby klienci cenili współpracę z nami.

2016 „Gazetka szkolna drukowana w MADARZE była świetnej jakości! Cokolwiek ma być zrobione ładnie i czysto drukujcie tutaj!”

2017 „Bardzo fachowa, przemiła obsługa. Doświadczenie idzie w tej firmie w parze z szybkością usług. Doskonale zajęli się państwo moim problemem, jestem zachwycona. Nie skorzystam już z innego ksera w mieście! Dziękuję bardzo.”

2017 „Miła i szybka obsługa. Wielki wybór papieru dla druku. Pomagają poprawić błędy w wydrukach„

2018 „Bardzo miła i fachowa obsługa. Wykonanie w bardzo dobrej jakości i zgodnie z projektem. Ceny przystępne.”

2018 „Szybko tanio i sprawnie”

2018 „Nie raz tam robię ksero ,jestem szybko obsługiwany przez sympatyczną kobietę.”

Ania

Pracuje w Madarze od 6 lat. Zajmuję się projektami graficznymi oraz zaopatrzeniem nas we wszelkie dobra. Zawsze uśmiechnięta, pomocna i gotowa do pracy. Prywatnie mama 3 kotów, miłośniczka fotografii i rysunku.

Karolina

Zdecydowanie najbardziej opanowana i dokładna dziewczyna na pokładzie. Karolina lubi wyzwania i każde zlecenie zrealizuje z największą dokładnością. Z wykształcenia Pani biotechnolog i oddałaby wszystko za mopsa oraz tabliczkę czekolady.

Elwira

Najmłodszy szeregowy naszej armii. Otwarta i bezpośrednia, zawsze mówi to co myśli. Z uśmiechem na twarzy obsługuje klientów i najchętniej skserowałaby wszystkie projekty na świecie. W domu czeka na nią olbrzymi kocur, któremu zawsze brakuje miziania.

Kinga

Zawsze życzliwa i uprzejma. Żaden projekt graficzny nie stanowi dla niej problemu. Ma głowę pełną pomysłów, ponadto chciałaby zrobić wszystko z prędkością światła. Studiuje informatykę i posiada największą przytulankę na świecie w postaci czarnego amstafa.

Marcin

Najbardziej doświadczony i najstarszy pracownik Madaru. Zajmuje się głównie serwisem naszych urządzeń. Żadna brudna rolka nie przejdzie jego uwadze. Dzień zaczyna od kawy i żartu. Prywatnie magister biologii i znawca nowinek technicznych.

KAWA

To jedyne uzależnienie do którego możemy się otwarcie przyznać. Wyznajemy teorię - dzień bez kawy to dzień stracony - więc każdego ranka musi wjechać gorący kubek z kofeiną. Niestety czasem zdarzy się druga albo i trzecia tura ale to naprawdę silniejsze od nas. Oczywiście do kawki pasuję każde ciasteczko więc szybkie wypady do piekarni również się zdarzają. Na szczęście podobno kawa zdrowa więc mamy nadzieje, że nic nam nie grozi :)
 
GODZINY OTWARCIA

PONIEDZIAŁEK 8:00-19:00
WTOREK 8:00-19:00
ŚRODA 8:00-19:00
CZWARTEK 8:00-19:00
PIĄTEK 8:00-19:00
SOBOTA 9:00-15:00
NIEDZIELA nieczynne

ADRES
  • ul. Piłsudskiego 24c

  • biuro@kseromadar.pl

  • +91 43 44 120

  • 662 250 555

obserwuj nas
facebook instagram

Copyright © 2019 Ksero Madar | Wszelkie prawa zastrzeżone

strzałka do góry